Banka Hesap Numaralarımız

+90 5373724839

info@erciyesdogaltas.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Erciyes Doğal Taş firmamız 1999 yılında Kayseri'nin Talas ilçesine bağlı Başakpınar mahallesinde kurulmuştur. Kurulumunda 3 ortağın imzası bulunan bu köklü firma geleceğin temellerini 20 yıl önce siz değerli müşterilerine sunmuştur.

vision

MİSYONUMUZ

Kaliteli Ürün, Müşteri memnuniyeti, verimli üretim ve yenilikleri sektörümüze katmak misyonumuzdur. Ürünlerimiz ve kaliteli işlerimizle müşterilerimize elimizden gelenin en iyisini sunmaya çalışmaktayız.

vision

VİZYONUMUZ

Doğal Taşlarımızı müşterilerimizin istediği tarzda kaliteli ürünlere dönüştürerek, doğal taş sektörüne ve ülke ekonomisine hizmet etmek, verimli üretim yaparak ERCİYES DOĞAL TAŞ® markasını devam ettirmek. Kalifiye elemanlarla üretimin her aşamasında müşteri odaklı üretim yapmak.

DEVAMI

Erciyes Doğal Taş® 1999 yılında İlyas Alpay, Lütfi Haydar ve Özkan Alpay ortak girişimiyle Kayseri'de kuruldu. Kayseri'nin Mimarsinan Organize Sanayi karşısında modern bir işleme fabrikası ile Türkiyenin çeşitli bölgelerinde Doğal Taş hizmetleri bulunmaktadır. Modern makinalar ve profesyonel kişilerce işlenen doğal taşlarlar, Türkiye ve tüm dünya ülkelerindeki siz değerli müşterilerimizin tercihi haline gelmiştir. Erciyes Doğal Taş® birçok doğal taşla beraber dünyaca ünlü taşları kendi ocaklarından çıkartmakta ve bunları evlerinizin işyerlerinizin iç ve dış duvar kaplamaları ve yer kaplamalarında kullanmak üzere sizlere sunmaktadır. Firmamız aynı zamanda eskitme mermer alanında'da adına yakışır üretim ve kalitesiyle gerek iç gerekse yurtdışı piyasalarda bu alandada aranan marka haline gelmiştir. 

Firmamızın ürünleri Türkiye ve yurt dışındaki birçok yapı projesinde mimarlar tarafından tercih edilmektedir. Üretim tesisislerinde Doğal Taş teknolojisinin en son makinaları kullanılmaktadır. Dünya Doğal Taş teknolojisindeki her türlü gelişmeyi yakından takip eden firmamız her yıl kendini bu gelişmelere adapte etmekte ve üretim kapasitesini arttırmaya devam etmektedir. Kaliteyi ve disiplini bir gelenek haline getiren firmamız siz değerli müşterilerimize ve Türkiye ekonomisine hizmet vermekten gurur duyar. 

Bizi Arayın +90 5373724839

Bizi Arayın +90 5373724839

BAŞAKPINAR UFUK MAH. ERTUĞRULGAZİ 2. CAD. NO:15 TALAS - TALAS / KAYSERİ
+90 5373724839
+90 5373724839
info@erciyesdogaltas.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

© Copyright 2019 Erciyes Doğal Taş

Hiçbir görsel, yazı ve video bilgi verilmeden alınamaz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ